Для переговорів

Оставить заявку

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail

Ваш телефон (обязательно)

Ваш возраст

Место занятий

Язык, который Вы хотите изучать

Текущий уровень владения

Желаемая форма занятий
 Индивидуально В группе По Skype

Время занятий
 Утро День Вечер

Дополнительные пожелания

Навчання розмовній англійській та німецькій

Знання іноземних мов необхідно в багатьох сферах професійної діяльності. Багато компаній співпрацюють з іноземними партнерами, проводять закупівлі за кордоном і відправляють своїх співробітників на тренінги і курси коучингу до іноземних фахівців .

Шкільного курсу або стандартної університетської програми виявляється недостатньо для вільного володіння іноземною мовою, тому багато хто приймає рішення пройти додатково курс розмовної англійської або німецької .

З чого почати навчання розмовній англійській та німецькій

Проблема шкільної програми англійської або німецької мов полягає в тому, що акцент під час навчання робиться на граматику, а ось практичним заняттям приділяється мало часу, до того ж більшість викладачів мають вкрай незначний досвід спілкування з носіями мови. Тому багато учнів ще зі школи можуть прочитати легку статтю, але сказати щонайменше одне речення іноземцю вже не можуть – проявляється психологічний бар’єр і страх неправильно сказати хоч слово.

Навчання в такому випадку варто почати з того, щоб подолати комплекси з приводу неправильної вимови і помилок у мовленні.

Direct English School – навчання розмовній англійській і німецькій за кілька місяців

Direct English School – це центр навчання іноземним мовам в місті Київ.

Особливості навчальної програми центру – це акцент на розмовній, живій мові, завдяки чому, вже в строк від декількох місяців до року занять (в залежності від початкового рівня знань та інтенсивності навчання ) будь-яка людина зможе вільно спілкуватися на найбільш життєві теми з іноземцями – подорожі, захоплення, робота, спорт .

Навчання в Direct English School – це:

 • Спеціалізована навчальна методика, яка дозволяє освоїти розмовну мову в чотири рази швидше, ніж за допомогою класичної програми;
 • Досвідчені викладачі зі значними практичними навичками спілкування іноземною мовою;
 • Весь процес навчання проходить на мові, що вивчається;
 • Основну частину заняття становить розмовний практикум;
 • Зручний індивідуальний розклад – заняття проводяться з 8:00 до 21:00;
 • Групи підбираються за критеріями базових знань і віку;
 • Якщо немає можливості відвідувати заняття, є програма навчання розмовній англійській і німецькій по Скайпу;
 • Велика матеріальна база – підручники , аудіо – відеоматеріали;
 • Річної програми досить для розвитку швидкої мови і здатності спілкуватися практично на будь-які теми;

Методика навчання в мовному центрі розмовній англійській та німецькій грунтується на використанні «Прямого методу» . Коротка суть цієї методики – в процесі навчання на початковому етапі рідна мова використовується мінімально, а з підвищенням рівня виключається повністю, що дозволяє виробити мовний рефлекс. Тобто ви не складаєте в голові речення і потім перекладаєте його на іноземну мову, вас вчать думати на ньому.

Існує спеціально розроблений курс навчання дітей розмовній англійській і німецькій, який дозволяє в простій ігровій формі вивчати мову без годин зубріння і нудних лекцій. Навчальна програма складена так, щоб дитина отримувала всі необхідні знання разом з викладачем на уроці, тому домашні завдання мають мінімальний обсяг.

Заняття можуть проводитися як в групах, так і індивідуально.

Для швидкого засвоєння матеріалу і для того, щоб зняти незручність при спілкуванні англійською та німецькою мовами, студенти мають можливість проводити зустрічі з носіями мови, що вивчається.

Хочете швидко вивчити розмовну англійську і німецьку, довіртеся професіоналам з Direct English School.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)