Про нас

Навчання іноземних мов у «DIRECT ENGLISH SCHOOL» відбувається за новою ефективною методикою «ПРЯМИЙ МЕТОД» (DIRECT METHOD).

В основі Прямого методу лежить мовна практика – розвиток сприйняття мови на слух, вираження власних думок та постановка правильної вимови. У навчальному процесі використовується лише іноземна мова, завдяки чому досягається ефект занурення у мовне середовище. Граматичні структури та лексика подаються безпосередньо на практиці – у спілкуванні та надійно закріплюються систематичним повторенням пройденого на попередніх заняттях матеріалу. Інтенсивний і швидкий обмін між викладачем і студентами питаннями та відповідями з актуальних тем, що вивчаються, дозволяє досягти автоматизму мови.

Важливим елементом Прямого методу є подолання психологічного бар’єру, побоювання говорити іноземною мовою. Ви вчитеся не просто швидко говорити, а й думати іноземною мовою, і навчайтеся в 4 рази швидше, ніж за загальноприйнятими класичними методиками.

У «DIRECT ENGLISH SCHOOL» викладаються мови:

англійська, німецька та французька – у навчальному центрі за адресою вул. Драгоманова 13/10 (Дарницький район м. Києва, Позняки)

Тел.:

Багато фахівців різних сфер сьогодні стикаються з тим, що для просування кар’єрними сходами знання англійської, німецької або французької мови на вільному рівні просто необхідне. Дедалі більше компаній тісно співпрацюють із іноземними партнерами.

Здобувати другу, а то й третю, вищу освіту для того, щоб вільно володіти іноземною мовою не завжди рентабельно – це занадто дорого і довго, та й відвідувати заняття у ВНЗ працююча людина навряд чи зможе. Тож оптимальним виходом стануть курси Direct English School. Ми допоможемо підвищити шанси Вашого кар’єрного та особистісного зростання.

Direct English School – це навчальний центр іноземних мов для дітей та дорослих. Досвідчені викладачі з великою практикою спілкування іноземними мовами підбирають групи студентів залежно від віку, базового рівня знань та потреб учнів. Особливість викладання полягає в методиці «прямого» навчання – наголос робиться на розмовну мову, вміння вільно спілкуватися з носіями мови на будь-які теми та навик думати іноземною мовою, а не перекладати в умі кожну фразу. Наші курси орієнтовані саме на оволодіння студентами іноземною мовою, сучасною та грамотною.

«Прямий» метод дозволяє вже за кілька місяців говорити на прості теми – спорт, захоплення, подорожі, а після річного курсу ви зможете:

 • Спілкуватись на професійні теми з носіями мови;
 • Відповідати на телефонні дзвінки від іноземців;
 • Читати та оформлювати робочу документацію та ділове листування;
 • вести ділові переговори.

Ми маємо спеціалізовану програму для корпоративних клієнтів, яка полягає у вивченні розмовної мови певної сфери професійної діяльності – бізнес, юриспруденція, туризм, інформаційні технології. Це оптимальний вихід для компаній, які нещодавно ведуть спільну діяльність разом із іноземними партнерами, а персонал підбирали без урахування критерію володіння іноземною мовою.

Програма навчання за «Прямим» методом розроблялася професійними лінгвістами з величезним досвідом практичної роботи та спілкування з носіями мови, із застосуванням нових розробок педагогіки та психології:

 • Насамперед студент позбавляється страху спілкування іноземною мовою;
 • Упор на заняттях робиться на розмовну мову, а не на зубріння граматики;
 • Навчальна програма складається в основному з практичних занять, все викладання ведеться мовою, що вивчається;
 • Величезна матеріальна база для занять – аудіо-відеоматеріали, підручники та додаткова література;
 • За потреби можна провести з викладачем персональний урок, де можна підтягнути конкретну тему, отримати консультацію.

Річного курсу англійської, німецької, французької достатньо для оволодіння розмовною мовою й вільного спілкування з носіями мови.

Direct English School проводить спеціальні курси для дітей. Особливість дитячого навчання полягає в тому, щоб по-справжньому зацікавити дитину, а не просто змусити її відвідувати уроки. Дитяча програма навчання:

 • Розроблена таким чином, що вона більше схожа на гру, ніж на уроки у школі;
 • Весь навчальний матеріал дитина отримує на уроках, тому домашні завдання не тяжкі;
 • Спеціальна матеріальна база сприяє легкому та цікавому навчанню.

Уже через год ваш ребенок будет бегло говорить на английском, немецком или французском языке, без затруднений смотреть фильмы и мультики без перевода и в школе с иностранными языками проблем не будет.

 • Навчальні центри знаходяться у пішій доступності від станції метро Позняки;
 • Розклад занять складається індивідуально – можна відвідувати уроки у будь-який зручний для вас час – з 8:00 до 21:00 шість днів на тиждень;
 • Невеликі групи студентів – до семи осіб, що дає змогу долучити до заняття кожного однаково;
 • Одне індивідуальне заняття триває від 50 хв., групове – до 100 хв.;
 • Кваліфікований викладацький склад;
 • Дружня атмосфера;
 • Якщо ви не можете відвідувати заняття – є можливість займатися Скайпом;
 • Розцінки максимально відповідають рівню очікувань учнів за гарантовано високої якості навчання;

Після закінчення навчання ви отримуєте диплом Direct English School та можливість отримати міжнародний сертифікат володіння мовою, що відповідає вашому рівню.

І якщо ви все ще не впевнені в необхідності вивчення англійської, німецької чи французької у нашій школі, відвідайте безкоштовне пробне заняття. Ви особисто переконаєтеся у кваліфікації викладачів, матеріальній базі навчального центру, ефективності методики навчання та познайомитеся з потенційними одногрупниками.

Direct English School – це оптимальний вибір для тих, хто хоче переступити бар’єри у спілкуванні з іноземцями, зробити ривок кар’єрними сходами, відкрити для себе нові країни або дати своєму
дитині надійну мовну базу та практичну навичку іноземної мови.

  Залишити заявку
  РанокДеньВечір

  Play Video
  Групове заняття (відео)
  Play Video
  Індивідуальне заняття (відео)