Для дітей з іноземних мов

Може здатися, що вивчити іноземну мову важко. Він незрозумілий і складний. Особливо це є актуальним для дітей. Щоб підвищити результати, слід проводити заняття систематично, за чітко розробленим планом. У школі “DIRECT ENGLISH SCHOOL” набираються групи викладання англійської мови:

– для дітей 5-6 років;

– для дітей віком 10-11 років;

У школі англійської для дітей у Позняках (Київ, Лівий Берег) заняття проводяться кваліфікованими фахівцями. При необхідності репетитор англійської мови для дітей проводить індивідуальні заняття, що сприяє підвищенню засвоєння складного матеріалу.

Курси англійської для дітей з будь-яким рівнем підготовки (Київ, Позняки)

Для 410 мільйонів людей на нашій планеті англійська є рідною. При цьому його розуміє 1 мільярд людей. Курси англійської мови для дітей на Драгоманова від викладачів школи «DIRECT ENGLISH SCHOOL» – це можливість для дитини в майбутньому не мати проблем зі спілкуванням у будь-якій точці планети.

Заняття проводяться в ігровій формі, яка визнана найкращою з існуючих на даний момент. Досвідчені викладачі точно знають, як закохати дитину у свій предмет. Вже за кілька уроків батьки відзначать позитивний ефект. Англійська мова для дітей у Києві (Позняки) з нами – це можливість:

 1. У майбутньому вступити в одні з найкращих вишів США, Великобританії та інших країн, де викладання відбувається англійською мовою.
 2. Знайти більш престижну роботу, прийому яку потрібно впевнене знання англійської.
 3. Значно розширити кругозір дитини.

Це лише кілька прикладів. Насправді навіть однієї мови в XXI столітті може виявитися мало, адже глобалізація нестримна. Але почати слід саме з англійської, яка є загальноприйнятою світовою мовою.

Заняття англійської для дітей з нуля (Позняки, Київ)

Викладачі школи DIRECT ENGLISH SCHOOL ретельно продумують кожне заняття. Програма спеціально розроблена для ефективного засвоєння матеріалів, але кожна дитина індивідуальна, тому потребує особливого підходу.

Метою роботи викладача є не просто змусити учня запам’ятати матеріал, змусивши його завчити кожне слово, але прищепити любов до навчання, надати інформацію в ігровій формі, не перевантажуючи дитину величезним шаром інформації.

Робота за індивідуальною програмою, розрахована на дітей з відсутністю знань англійської, передбачає виконання наступних кроків:

 1. Поетапне входження у середу нової мовної сфери, яка абсолютно не схожа на звичну для дитини. Йому доведеться докласти зусиль для її освоєння та навчання правильної вимови.
 2. Навчання алфавіту, звуків, правильної побудови простих речень та повноцінних складних фраз. У цьому дітям допомагають кваліфіковані викладачі з досвідом роботи в англомовному середовищі та носії мови. Кожне слово та фраза розглядаються на прикладах.
 3. Це не нудне зубріння за партами, а сучасне навчання в ігровій формі. Дитина відпочиває, при цьому отримуючи нові знання, які відразу можуть бути застосовані на практиці.

Якщо залишилися сумніви, можна скористатися можливістю пробного заняття вже зараз. Але пам’ятайте, що знання міжнародної мови – це добрий внесок у майбутнє вашої дитини.

Розмовна англійська для дітей (Позняки, Осокорки)

Успішне навчання розмовної англійської мови в DIRECT ENGLISH SCHOOL забезпечене досвідом викладачів, які навчалися в іноземних ВНЗ або є носіями мови. Курс розрахований на якісне вивчення граматики та вокабуляра, культури мови та фонетики.

Переваги навчання у «DIRECT ENGLISH SCHOOL»

Англійська мова для дітей у Позняках проходить за ефективною методикою, що проявляється досить швидко. Завдяки пройденому курсу дитина зможе:

 1. Дивитися улюблені мультфільми з оригінальними мовами.
 2. Читати Джека Лондона, Марка Твена, Вільяма Шекспіра, Джона Толкіна в оригіналі.
 3. Слухати англомовні групи розуміти зміст текстів.
 4. Звернутися до іноземця, перебуваючи за кордоном. Враховуючи, що кожна 6-а людина на планеті знає англійську, шанс бути зрозумілим великий.
 5. Крім того, вивчення іноземних мов розвиває інтелект, привчає до роботи в колективі та індивідуальних занять, що в житті вкрай необхідне.

Крім цього, дитина навчиться вільно говорити англійською мовою, що стане в нагоді в житті та на навчанні не тільки в школі, але також в університеті. Наші викладачі приділяють велику увагу правильній вимові, відточуючи кожен звук до досконалості. Телефонуйте вже зараз, щоб отримати додаткову інформацію та записати своє чадо на перший вступний урок.

Навчання дитини англійській Прямим методом

Навчання іноземних мов у «DIRECT ENGLISH SCHOOL» відбувається за новою ефективною методикою «ПРЯМИЙ МЕТОД» (DIRECT METHOD).

В основі Прямого методу лежить мовна практика – розвиток сприйняття мови на слух, вираження власних думок та постановка правильної вимови. У навчальному процесі використовується лише іноземна мова, завдяки чому досягається ефект занурення у мовне середовище. Граматичні структури та лексика подаються безпосередньо на практиці – у спілкуванні та надійно закріплюються систематичним повторенням пройденого на попередніх заняттях матеріалу. Інтенсивний і швидкий обмін між викладачем і студентами питаннями та відповідями з актуальних тем, що вивчаються, дозволяє досягти автоматизму мови.

Важливим елементом Прямого методу є подолання психологічного бар’єру, побоювання говорити іноземною мовою. Ви вчитеся не просто швидко говорити, а й думати іноземною мовою, і навчайтеся в 4 рази швидше, ніж за загальноприйнятими класичними методиками.

У «DIRECT ENGLISH SCHOOL» викладаються мови:

англійська, німецька та французька – у навчальному центрі за адресою вул. Драгоманова 13/10
(Дарницький район м. Києва, Позняки)

«DIRECT ENGLISH SCHOOL» надає дітям з 5-6 років можливість вивчати іноземну мову в міні-групах 2-3 особи та у групах 6-7 осіб, а також індивідуально.

Курс «Дитяча англійська» увібрав у себе всі переваги Прямого методу. Опанування мовою відбувається завдяки природному прогресу, захоплююче та швидко. Ряд простих підготовлених питань та відповідей навчає дітей розуміти та легко використовувати мову та граматичні структури. Темп і динаміка методу дозволяє засвоювати мову на практиці мови та у конкретних ситуаціях. Систематичний повтор та наочні посібники сприяють засвоєнню матеріалу. Мотиваційні ігри запобігають нудьгу та допомагають запам’ятати матеріал. Дітям дуже подобаються наші заняття, тому що вони можуть за короткий термін навчитися говорити іноземною мовою не лише на уроках, а й у повсякденному житті поза школою.

 • КОРИСНИЙ СЛОВАРНИЙ ЗАПАС
 • ПРОСТА В РОЗУМІННІ ГРАМАТИКА
 • КОЛІРНІ НАГЛЯДНІ ПОСІБНИКИ
 • БАГАТОЧИСЛІ ІГРИ, ГОЛОВОЛОМКИ І
 • РОЗМІНКИ
 • ТЕСТИ САМОПРОВІРКИ
 • КОНТРОЛЬНІ ТЕСТИ, ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ
 • ДОДАТОК АУДІО КУРС ДЛЯ КОЖНОГО ПІДРУЧНИКА
book-kids

ВАРТІСТЬ ДИТЯЧИХ ЗАНЯТТІ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

з 6 років

 Вартість 1 заняття/50 хв.Кількість занятьВартість навчання на місяць
Група 4-7 осіб180 грн./чел.2 рази на тиждень по 50 хв.1440 грн.
3 рази на тиждень по 50 хв.2160 грн.
Група 3 особи200 грн.2 рази на тиждень по 50 хв.1600 грн.
3 рази на тиждень по 50 хв.2400 грн.
Група 2 особи230 грн./чел.2 рази на тиждень по 50 хв.1840 грн.
3 рази на тиждень по 50 хв.2760 грн
Індивідуальні заняття в офісі/Заняття зі Скайпу400 грн./чел.2 рази на тиждень по 50 хв.3200 грн.
3 рази на тиждень по 50 хв.4800 грн.