Індивідуальні заняття з іноземних мов

Навчання іноземних мов у «DIRECT ENGLISH SCHOOL» відбувається за новою ефективною методикою «ПРЯМИЙ МЕТОД» (DIRECT METHOD).

В основі Прямого методу лежить мовна практика – розвиток сприйняття мови на слух, вираження власних думок та постановка правильної вимови. У навчальному процесі використовується лише іноземна мова, завдяки чому досягається ефект занурення у мовне середовище. Граматичні структури та лексика подаються безпосередньо на практиці – у спілкуванні та надійно закріплюються систематичним повторенням пройденого на попередніх заняттях матеріалу. Інтенсивний і швидкий обмін між викладачем і студентами питаннями та відповідями з актуальних тем, що вивчаються, дозволяє досягти автоматизму мови.

Важливим елементом Прямого методу є подолання психологічного бар’єру, побоювання говорити іноземною мовою. Ви вчитеся не просто швидко говорити, а й думати іноземною мовою, і навчайтеся в 4 рази швидше, ніж за загальноприйнятими класичними методиками.

У «DIRECT ENGLISH SCHOOL» викладаються мови:

англійська, німецька та французька – у навчальному центрі за адресою вул. Драгоманова 13/10 (Дарницький район м. Києва, Позняки)

«DIRECT ENGLISH SCHOOL» надає можливість вивчати іноземну мову індивідуально як із рівня «початківець/елементарний» (beginner/elementary А1/А2), так і на рівні «просунутий» (advanced С1).

Індивідуальні заняття є найбільш ефективною формою вивчення іноземної мови, особливо у разі наявності конкретних тимчасових орієнтирів досягнення результату (закордонна поїздка, переговори з іностр. партнерами, співбесіда з роботодавцем). Ви маєте можливість сформувати графік занять «під себе», максимально гнучко, вибираючи оптимальну для досягнення мети кількість занять, і займатися в зручний для Вас час з понеділка по суботу.

ВАРТІСТЬ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТТІВ

АНГЛІЙСЬКА МОВА

 Вартість 1 заняття/50 хв.Кількість занятьВартість навчання на місяць
Індивідуальні заняття в офісі/Заняття зі Скайпу400 грн2 рази на тиждень по 50 хв.3200 грн.
3 рази на тиждень по 50 хв.4800 грн.
Play Video