Для компаній з іноземних мов

Сьогодні англійська мова для компаній – це не розкіш, а необхідність успішного розвитку та конкурентної боротьби. У зв’язку з цим багато бізнесменів замовляють навчання співробітників підвищення їх кваліфікації. У школі DIRECT ENGLISH SCHOOL використовується спеціально розроблена методика, що дозволяє швидко вивчити мову навіть за нульового рівня знань.

Корпоративна англійська мова (Київ)

У складних економічних умовах, що склалися для нашої країни, вкрай важливою складовою успіху є просування на закордонний ринок. Необхідною умовою цього стане високий професіоналізм та компетентність кадрів.

Важливо пам’ятати, що міжнародний рівень відносин та укладання важливих договорів передбачає спілкування з партнерами-іноземцями, найчастіше робити це потрібно англійською. Щоб не виникло непорозумінь, можна скористатися послугою корпоративної англійської в офісі, що дозволяє швидко та ефективно підвищити знання мови службовців.

Особливістю програми від DIRECT ENGLISH SCHOOL є індивідуальний підхід до кожного замовлення. Клієнт може попросити посилити акцент на якихось моментах, а інші, навпаки, згадати побіжно. Курс повністю підганяється під потреби компанії, прив’язуючись до сфери її діяльності.

Вартість корпоративної англійської можна переглянути в таблиці, що представлена ​​на сторінці. За необхідності внесення змін або особливих побажань, ціна може бути змінена. Для уточнення деталей слід зв’язатися із консультантом, який відповість на додаткові запитання.

Переваги роботи з нашими викладачами

Вибравши курс корпоративної мови від DIRECT ENGLISH SCHOOL, клієнт може бути впевненим як кінцевий результат. Рівень наших викладачів високий і включає:

  1. Наявність лінгвістичної та економічної освіти.
  2. Великий досвід викладацької діяльності у цій сфері.
  3. Високий рівень володіння англійською мовою (диплом викладача з іноземного ВНЗ чи викладачем є носієм мови).
  4. Вміння донести до студента всі нюанси матеріалу і забезпечити його засвоєння.
  5. Наявність власної методики викладання.

Наші досвідчені викладачі ставлять перед собою завдання якісного та результативного навчання кожного співробітника. За фактом проходження курсу співробітники зможуть спілкуватися англійською мовою, знаючи необхідні професійні терміни без труднощів.

Як відбувається співпраця?

За фактом звернення до школи за адресою, вказаною клієнтом, виїжджає педагог для проведення тестування співробітників. Після цього учні розбиваються групи за рівнем знання мови. Далі наші фахівці розробляють індивідуальну програму навчання, що включає всі побажання клієнта, і формується зручний графік занять.

Вступне заняття з корпоративного англійського заняття не оплачується. На ньому викладач знайомиться зі студентами, а ті, у свою чергу, із підручником, формою проходження курсу та викладачем.

Щоб поставити додаткові питання, уточнити ціну на корпоративну англійську в Києві та залишити заявку, достатньо зателефонувати за одним із номерів, вказаних на сайті. Зробіть це прямо зараз.

Корпоративна англійська Прямим методом

Навчання іноземних мов у «DIRECT ENGLISH SCHOOL» відбувається за новою ефективною методикою «ПРЯМИЙ МЕТОД» (DIRECT METHOD).

В основі Прямого методу лежить мовна практика – розвиток сприйняття мови на слух, вираження власних думок та постановка правильної вимови. У навчальному процесі використовується лише іноземна мова, завдяки чому досягається ефект занурення у мовне середовище. Граматичні структури та лексика подаються безпосередньо на практиці – у спілкуванні та надійно закріплюються систематичним повторенням пройденого на попередніх заняттях матеріалу. Інтенсивний і швидкий обмін між викладачем і студентами питаннями та відповідями з актуальних тем, що вивчаються, дозволяє досягти автоматизму мови.

Важливим елементом Прямого методу є подолання психологічного бар’єру, побоювання говорити іноземною мовою. Ви вчитеся не просто швидко говорити, а й думати іноземною мовою, і навчайтеся в 4 рази швидше, ніж за загальноприйнятими класичними методиками.
У «DIRECT ENGLISH SCHOOL» викладаються мови:

англійська, німецька та французька – у навчальному центрі за адресою вул. Драгоманова 13/10 (Дарницький район м. Києва, Позняки)

Если Вам неудобно или у Вас нет времени приезжать в наши офисы, наш преподаватель может приехать к Вам в любое удобное время и место.

ВАРТІСТЬ КОРПОРАТИВНИХ ЗАНЯТТІ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

виїзд до студента

 Вартість 1 заняття/100 хв.Кількість занятьВартість навчання на місяць
Група 5-7 осіб400 грн./чел.2 рази на тиждень по 100 хв.3200 грн./чел.
3 рази на тиждень по 100 хв.4800 грн./чел.
Група 3-4 особи720 грн./чел.2 рази на тиждень по 100 хв.5760 грн./чел.
3 рази на тиждень по 100 хв.8640 грн./чел.
Група 2 особи840 грн/чел.2 рази на тиждень по 100 хв.6720 грн./чел.
3 рази на тиждень по 100 хв.10080 грн/чел.
Індивідуальні заняття1000 грн.2 рази на тиждень по 100 хв.8000 грн.
3 рази на тиждень по 100 хв.12000 грн.
Play Video