Групові заняття з іноземних мов

Навчання іноземних мов у «DIRECT ENGLISH SCHOOL» відбувається за новою ефективною методикою «ПРЯМИЙ МЕТОД» (DIRECT METHOD).

В основі Прямого методу лежить мовна практика – розвиток сприйняття мови на слух, вираження власних думок та постановка правильної вимови. У навчальному процесі використовується лише іноземна мова, завдяки чому досягається ефект занурення у мовне середовище. Граматичні структури та лексика подаються безпосередньо на практиці – у спілкуванні та надійно закріплюються систематичним повторенням пройденого на попередніх заняттях матеріалу. Інтенсивний і швидкий обмін між викладачем і студентами питаннями та відповідями з актуальних тем, що вивчаються, дозволяє досягти автоматизму мови.

Важливим елементом Прямого методу є подолання психологічного бар’єру, побоювання говорити іноземною мовою. Ви вчитеся не просто швидко говорити, а й думати іноземною мовою, і навчайтеся в 4 рази швидше, ніж за загальноприйнятими класичними методиками.

У «DIRECT ENGLISH SCHOOL» викладаються мови:

англійська, німецька та французька – у навчальному центрі за адресою вул. Драгоманова 13/10 (Дарницький район м. Києва, Позняки)

«DIRECT ENGLISH SCHOOL» надає можливість вивчати іноземну мову як із рівня «початківець/елементарний» (beginner/elementary А1/А2), так і на рівні «просунутий» (advanced С1), як у міні-групах 2-3 особи, так та у групах 4-7 осіб.

Групові заняття дозволяють вивчати іноземну мову захоплююче, ефективно та динамічно завдяки активній комунікації не тільки з викладачем, а й з іншими учасниками групи. Групові заняття – це також чудова можливість вивчати іноземну мову сім’єю.

ВАРТІСТЬ ГРУППОВИХ ЗАНЯТТІВ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

від 16 років

 Вартість 1 заняття / 50 хв.Графік занятьВартість навчання на місяць
Група 4-7 осіб120 грн.2 рази на тиждень по 100 хв.1920 грн.
Група 3 особи200 грн.2 рази на тиждень по 50 хв.1600 грн.
3 рази на тиждень по 50 хв.2400 грн.
Група 2 особи230 грн./чел.2 рази на тиждень по 50 хв.1840 грн.
3 рази на тиждень по 50 хв.2760 грн.
Play Video